Skip links

ORBEY

İNŞAAT A.Ş. İNŞAAT A.Ş.

HAKKIMIZDA

Deneyimi ve standartları değiştiren proje anlayışıyla ORBEY İNŞAAT AŞ , pek çok farklı alanda yenilikçi bakış açısı ile yaşam projeleri gerçekleştiriyor. Kalite ilkeleri, çevre ve insan yaşamına duyduğu sorumluluk bilinci ve değer anlayışı ORBEY’ın değişmez ilkeleri arasında. ORBEY İNŞAAT AŞ., geleceği öngören yönetim anlayışı, yapı alanında uzmanlığa sahip kadrosu ve deneyimli işgücüyle Türkiye’nin geleceğine yatırım yapıyor. Aynı zamanda da yaşama değer katıyor. Alışılmışın dışında projeleriyle ORBEY İNŞAAT AŞ , şehir içinde ve dışında yeni değerler yaratan farklı yaşam merkezleri gerçekleştirmek, yeni yaşam alanlarını hayata katmak için var. Doğal dengeyi koruyan yaklaşımı, yarattığı eşsiz çevre düzeniyle yatırım yaptığı alanlara değer kazandıran ve her yatırımda standartları yükseltmeyi amaçlayan bir vizyona sahip. Çünkü daha iyi bir yarın bekleyen pek çok hayat var. Yaşam kalitesini arttıran, konut sahibi olmayı kolaylaştıran farkı bir misyona sahip sektörde fark yaratan ORBEY İNŞAAT AŞ , kurumsal saygınlığı ve güçlü finansal yapısıyla yatırım yapacağı her proje alanına, sektördeki en uygun değerle sahip oluyor. Gerçekleştirdiği büyük projelerle konut maliyetini en aza indirmeyi hedefleyen, eşine ancak gelişmiş ülkelerde rastlanan farklı mimari çözümler sunan ORBEY Türkiye’de ilk kez yaşam projelerinde ileri teknoloji olanaklar sağlıyor. Bu özel misyonuyla ORBEY İNŞAAT AŞ , hem yaşam kalitesini yükseltiyor hem de daha önce örneği görülmemiş biçimde konut sahibi olmayı kolaylaştırıyor.

MİSYONUMUZ

Yenilikçi bir bakış açısı, çevre ve insan yaşamına duyduğumuz sorumluluk bilinci ile modern yaşam alanları inşa etmek temel ilkelerimizdir. Geleceği öngören yönetim anlayışımız, yapı alanında uzman kadromuz ile güvenli yüksek kaliteli ve uygun maliyetli projeler üreterek geleceğe yatırım yapmayı hedeflemekteyiz. Bu misyon ile ORBEY ailesi olarak sektöre ve ülkemize değer katıyoruz ve güven inşa ediyoruz.

VİZYONUMUZ

Doğal dengeyi koruyan, yatırım yaptığı alanlara değer kazandıran, her yatırımda standartları yükseltmeyi amaçlayan, yenilikçi, rekabetçi ve güven inşa eden bir vizyona sahibiz. Doğal dengeyi koruyan, yatırım yaptığı alanlara değer kazandıran, her yatırımda standartları yükseltmeyi amaçlayan, ORBEY ailesi bundan sonra da ortaya koyacağı projeler ile ulusal ve uluslararası bir öncü firma olma yolunda çalışmalarını sürdürecektir. Yenilikçi, rekabetçi ve güven inşa eden bir vizyona sahibiz. DEĞERLERİMİZ Ürettiğimiz her projede, inandığımız şirket değerlerimiz yatar. Tüm çalışmalarımızda, bu değerlerin göz ardı edilmemesi gerektiğini biliriz ve buna göre çalışırız. Değerlerimize bağlı çalıştığımızda daha fazla başarıya ulaşacağımızı biliriz.

Home
Account
Cart
Search
Explore
Drag