Skip links
ORBEY İNŞAAT A.Ş.

BEY RESİDENCE

ÇORLU KONUT ve TİCARET MERKEZİ PROJESİ | BEY RESİDENCE

Bey Residence Çorlu projesi, 12.100 m² arazi üzerinde 251 daire ve 25 ticari bölümden oluşan muhteşem bir projedir. Toplamda 4 bloktan oluşan projemizde tüm bloklar ve dairelerimiz akıllı ev sistemi ile donatılmıştır. Deprem yönetmeliğine uygun statik projemizde fotoselli giriş kapıları, çift camlı PVC teknolojileri ile ısı yalıtımı sunan birçok teknolojik sistem kullanılmıştır. Biz size sadece 4 duvar değil, 4 yanı avantajlarla dolu bir yaşam sunuyoruz.

Nasıl mı? Daha fazla yaşam alanı, daha fazla konfor, daha fazla ferahlık ile yüksek yaşam standartı. Konum, konsept ve mimari ayrıcalıklarıyla yüksek yatırım değeri. Zengin sosyal donatı ve teknolojisi ile yüksek konfor. Adı, kalitesi, yaşam stili ve sıklığı ile yüksek prestij.

Beyler İnşaat'ın yeni gözdesi Bey Residence Çorlu, doğanın tüm güzelliklerini yaşatacak konumuyla evinizde gün doğumunu ve gün batımını ruhunuzun derinliklerinde hissettirecek. Eğlence, dinlenme ve ailece keyifli bir yaşam sürmenin dayanılmaz hazzını yaşayacaksınız. Projemizde bulunan sosyal tesislerde yüzme, spor ve oyun alanları, park ve bahçelerin olduğu huzurlu ve güvenli bir sosyal yaşam alanı bulunmaktadır.

Bey Residence Çorlu, Çorlu'nun en kolay ulaşım sağlanan ve en merkezi noktasında yer almaktadır. Site önündeki durakların yanı sıra yürüme mesafesindeki eğitim kurumları, hastaneler ve alışveriş merkezleri ile hayatınızı kolaylaştıracak bir konumdadır. Havalimanı, şehir merkezi ve çarşı gibi önemli noktalara da sadece birkaç dakika uzaklıktadır.2

Home
Account
Cart
Search
Explore
Drag