Skip links

N TEPE KONAKLARI ÇERKEZKÖY

Bir konuttan çok daha ötesi olan Çerkezköy Tepe bölgesinde havuzlu site içinde 3+1 daireler!

800.000 TL'ye kadar kredi kullanma imkanı. Sosyal donatılar: 7/24 güvenlik, Türk hamamı (bay/bayan ayrı), sauna (bay/bayan ayrı), fitness center, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları, açık fitness alanı, tenis kortu, basketbol sahası, futbol sahası, kapalı otopark, kapıcı, asansör, yangın hatları, jeneratör, hidrofor, su deposu.

İzsiz Yapı olarak önceliğimiz insan hayatı. Yaptığımız birçok projemizde bunu benimseyerek yol izlemekteyiz. Siz de bu lüks projemizi daha yakından tanımak için satış ofisimize davetlisiniz.

Modern Tasarım

İzsiz Yapı A.Ş Çerkezköy İstasyon Mahallesi Tepe Konakları'nda muhteşem bir proje ile karşı karşıyayız. 3 blok sitede 74 daire, kat ve cephe seçenekli, 3+1 170 m2 (brüt), her katta 4 daire, geniş ferah balkon, ebeveyn banyolu, giyinme odalı, led spot aydınlatmalar, portmanto, kombi, 3'lü ankastre setli, görüntülü diyafon, lüks ve en yüksek kalitede dış mantolama ve izolasyon, krediye uygun!

Konforlu Yaşam Alanları

Bütün ezberleri unutun! Gerçek bir site, gerçek bir kalite, gerçek bir konfor! İnşaat firmasından muhteşem projemizde satışlarımız başladı, hemen taşının!

N TEPE KONAKLARI ÇERKEZKÖY​

ORBEY İNŞAAT A.Ş.
Home
Account
Cart
Search
Explore
Drag