Skip links

PRİVATE RESİDENCE İSTANBUL

Private Residence projesi 5500 m² arsa üzerine kurulmuş olup 182 adet konut ve 18 adet ticari bağımsız bölümden oluşmaktadır.Projemizde yer alan sosyal tesisler ;
*Açık havuz
*Bay Bayan kapalı ayrı havuz, hamam, sauna, buhar odası
*Spor salonu
*Kapalı otoparkE5 ve TEM bağlantı yolu üzerinde yer alan Private Residence projemiz İstanbul Havalimanına 30 dakika, sağlık kurumlarına 5 dakika, eğitim kurumlarına 4 dakika, Torium ve Marmarapark alışveriş merkezlerine 7 dakika mesafede yer almaktadır.Benzersiz ödeme kolaylıkları ile yatırım yapma fırsatı sunan Private Residence projemizde sizler de yerinizi almak için bizlerle iletişime geçebilir ve peşin 18 aya varan vade imkanı ile ev sahibi olabilirsiniz.

Modern Tasarım

*Kapalı otoparkE5 ve TEM bağlantı yolu üzerinde yer alan Private Residence projemiz İstanbul Havalimanına 30 dakika, sağlık kurumlarına 5 dakika, eğitim kurumlarına 4 dakika, Torium ve Marmarapark alışveriş merkezlerine 7 dakika mesafede yer almaktadır.

Konforlu Yaşam Alanları

Bütün ezberleri unutun! Gerçek bir site, gerçek bir kalite, gerçek bir konfor! İnşaat firmasından muhteşem projemizde satışlarımız başladı, hemen taşının!

PRİVATE RESİDENCE İSTANBUL

ORBEY İNŞAAT A.Ş.
Home
Account
Cart
Search
Explore
Drag